Conquest'ten zevk alıyor musunuz ? • The White Tree

The White Tree

ORTA DÜNYA'NIN ZİRVE NOKTASI

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
 [ 12 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 28 Kas 2013 11:08 am 
Gondor Askeri
Gondor Askeri
Kullanıcı avatarı

Başlıkta belirttiğim gibi, zevk alıyor musunuz? Ben oyuna dair en ufak bir zevk alamadım. Helm's Deep savaşında mancınık ? Multide zaten Frodo'nun Aragorn'u öldürdüğüne şahit oldum. Çok gereksiz bir oyun olduğunu düşünüyorum. Yorumlarınızı da bekliyorum.

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle Kişisel albüm  

Gönderilme zamanı: 28 Kas 2013 02:00 pm 
Oyun Uzmanı
Oyun Uzmanı
Kullanıcı avatarı

Bir kaç yıl öncesinde daha bir çocukken tanışmıştım. Açıkçası bayılmıştım. İnternet kafeyi gidip onu oynuyordum. Sonra -korsan olarak, şu an karşıyım- oyunu bilgisayarıma indirdim. Başta bayağı bir zevkliydi. Ama yıllar içinde oyun kültürüm gelişince o oyunun aslında ne kadar da sınırlayıcı olduğunu gördüm. Harita o zaman için iyiydi bana göre. Şu an oynasam, yine oynarım 1 saat. Çünkü zevkli tarafı var. Multiplayer'ı olmuş bana kalırsa. Ama oyun klasik "Para koparma" oyun amacını taşıyarak piyasaya çıkmış. Frodo çok OP :D

Şu an bedava verseniz oynarım, korsanı hala duruyor geri yüklerim ama para vermem. Bu oyun parayı hak etmiyor. Eğlenceli ama hak etmiyor.

Ve hani bazen dersiniz ya "Ne günlerdi be ne eğlenirdik olsa da oynasak" o oyun bende o etkiyi uyandırmadı. Eğlendim ama olsa da oynayayım diye hiç düşünmedim.

Sıkılınca arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli geyik bir oyun olarak da düşünebilirsiniz. Yoksa oyunun %80'inde mantık hatası olduğunu anlarsınız.

Zevk alıyor musunuz derseniz evet oyunu oynayınca hala zevk alabilirim. Ama bedavaysa yoksa parama üzülmekten zevk alamam "Keşke başka oyun alsaydım tüh" :D

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Eki 2015 02:54 am 
Dol Amroth Şövalyesi
Dol Amroth Şövalyesi
Kullanıcı avatarı

Qonquest'ten zevk almak mı? şu an ultra fantazik şeyler yapıyoruz Rus kardeşlerimle. Tunngle'da herkesi bekleriz.

Spoiler:
Ak Büyücü; kara gün içindir

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Kas 2015 02:49 pm 
Gondor Askeri
Gondor Askeri

Oyundan zevk alıyorum almasına da uruk-haileri çok kötü tasarlamışlar. Orkların hepside kısa boylu. Filmdeki gibi değil. Onun dışında senaryo olarak zayıf kalsa da güzel oyun.

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle  

Gönderilme zamanı: 16 Kas 2015 05:49 pm 
Yetkili
Yetkili
Kullanıcı avatarı

Conquest bir hayal kırıklığıdır. Pek bir şey söylemeye gerek duymuyorum bliZZard güncesinde bunları yeteri kadar dile getirmiş:

bliZZard demiş ki
The Lord of the Rings: Conquest (Electronic Arts, 2009)

EA'in lisans bitmeden son bir hamle çıkardığı oyun (The White Council iptal edildikten sonra). Öncelikle Conquest'i görsel açıdan oldukça tatmin edici buluyorum. Bütün Orta Dünya oyunları arasında en başarılı oyun denebilir görsellik söz konusu olduğunda. Öte yandan EA'nın en son çıkan LotR oyunu olması da bunda büyük etken. Gerçi bu oyunla ilgili söyleyebileceğim tek pozitif şey de bu ne yazık ki. Verilen hiç bir sözün tutulmadığı, EA'nın LotR lisansı bitmeden, vurgun yapar gibi son bir para çarpma amaçlı çıkarttığı bir oyun. 64 kişinin, devasa savaş alanlarında, dengeli sınıflarla oynayacağı bir oyunmuş gibi lanse edildikten sonra, çıkan oyun 16 kişilik, avuç içi kadar haritalarda, süper dengesiz sınıflar ve kötü oyun mekaniğiyle bize sunuldu. Online server'ları da 1 yılı dolmadan kapatıldı (EA'in müşterilerine olan saygısının sıfır olduğunu gösteren bir başka vaka). Campaign'lerini de, ara mission'lar dahil oldukça kötü buluyorum. Halbuki bu oyun duyurulduğunda yapımcı Pandemic'in Star Wars: Battlefront 2 oyununu oynamış olanlar çok umutluydu. Umudumuz boşa çıktı. Bir LotR FPS'si çok daha güzel olabilirdi. Eminim Pandemic yeterli zaman verilseydi, patch çıkarma imkanı sunulsaydı, şahane bir FPS çıkarabilirdi ortaya. Ama EA her zamanki gibi EA'liğini yaptı

6 - 7 ayda bir campaingi baştan oynamak bana sıkıcı gelmez. Ama 6 ayda bir. Campaingi çok kötü değil, ata binmek, mancınık kullanmak güzel şeyler. Tabi oyun tam bir fiyasko orası ayrı. Eğer arkadaşlarla değilsem de onlinea girmem, girdiğimde de olursa birkaç kişi oluyor zaten, onlar da arkadaş olduğu için takım olup vuruyorlar da vuruyorlar. Sorunun cevabı evet zevk alırım ama sadece arkadaş ortamındaysam.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Kas 2015 06:25 pm 
Ithilien Kolcusu
Ithilien Kolcusu
Kullanıcı avatarı

Ben Youtube kanalından da izledim. Takip ediyorum da. Ama zamanında eğlendirdi bu oyun bizi. Belkide daha iyi olabilirdi ama yinede gayet güzel bir yapım. Ama bir oyunu geliştirmek bu kadar zor olmamalı. Oyunu ellerine yüzlerine bulaştıran EA bence çok gayret göstermemiş. Oyun mantıklı bir sistem üzerinden girmiyor. Ama zamanına göre efektleri gayet iyiydi. Bunun dışında zevk verdi mi verdi. Ama kanser etti mi evet etti. Bunun dışında sadece geliştirmeler ile oyunu daha iyi yerlere getirebilirlerdi. Bunun dışında söyleyecek fazla söz yok sanırım. Ne kadar basit bir yapım olsa da ne kadar araya sıkıştırılan bir oyun olsa da yinede yaptıkları için teşekkür ederiz. Umarım daya iyi oyunları çıkar. Bilmiyorum sanmıyorum çıkacağını.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 16 Kas 2015 10:19 pm 
Oyun Uzmanı
Oyun Uzmanı
Kullanıcı avatarı

Youtube kanalımı vardı sitenin?

bliZZard demiş ki
Neredeydi şu ban tuşu?

Elros demiş ki
Elim alıştı ben banlarım

ronartir demiş ki
Ban nasıl atılır konusunda yardımcı olabilirim ;)

kivilife demiş ki
Bana bırakın!

JunioR demiş ki
Bende ban atabilir miyim Elros amca?

Youtube'taki videolar kötü değil ama oyun o kadar iyi değil sebebi yazıyor zaten üstte. Yıllar önceki mesajımla aynı düşünceyi paylaşıyor olmam çok güzel #küçüktürüç

Para verilmez bu oyuna :D Youtube'tan falan izleyeceksin anca.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Kas 2015 09:50 pm 
Ithilien Kolcusu
Ithilien Kolcusu
Kullanıcı avatarı

Kuzenlerimle network üzerinden oynadığım oyun.Bfme kadar zevk vermesede networkta biraz zevk veriyor yalnız single player tam bir fiyasko.

THE KING IN THE NORTH !

"And now it begins."
"No. Now it ends."

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Haz 2016 05:17 pm 
Hobbit

Şahsen arkadaşlarla kapıştığımız zaman zevk aldığım bir oyun bence çok katı düşüncelerin var

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 02 Ağu 2016 02:44 am 
Gondor Askeri
Gondor Askeri
Kullanıcı avatarı

Multisi eğlenceli Singleplayeri idare eden hikaye anlatımı ve atmosfer olarak kötü bir oyundur

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 13 Ağu 2016 01:30 pm 
Dol Amroth Şövalyesi
Dol Amroth Şövalyesi
Kullanıcı avatarı

Ehh işte bir nebze zevk alıyorum o da helms deep gibi yerlerin başarılı modellenmesinden kaynaklı multisi heyecanlı oluyor rakiple çekişmeli olursa eğlenceli oluyor ancak single bir zaman sonra bayıyor ya sıkılıyor insan Legolasın dümdüz zeminde kalkanı kaykay gibi kullanıyor olması da biraz absürt kaçıyor ama :D yapıcak bir şey yok. :D

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 19 Ağu 2016 02:45 pm 
Gondor Askeri
Gondor Askeri
Kullanıcı avatarı

Single Player beş para etmez..
Ama şimdi arkadaşlarla da Local Area Network çok eğlenceli oluyor :D :D

<Wizardary oF | `Raegios ~

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
 [ 12 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: