Fantastic Beasts And Where To Find Them - İlk Detaylar • The White Tree

The White Tree

Gerçek Dünyadan Fazlasını Arayanlara

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
 [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 04 Kas 2015 06:40 pm 
Editör
Editör
Kullanıcı avatarı

İşte filmin logosu ve ilk karaktere detaylı bakış!

Eklenti:
fantasticbeasts.jpg
fantasticbeasts.jpg [ 61.12 KiB | 1053 kere görüntülendi ]

Warner Bros. Harry Potter'ın spinoff'u olan Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?) için ilk resmi logosunu yayınladı.

"Sağ kurtulan çocuk"tan 70 yıl öncesini anlatan Fantastic Beasts, ödüllü oyuncu Eddie Redmayne'nin canlandıracağı yazar Newt Scamander'ın, New York'taki sihirli yaratıkların peşine düşmesini anlatır. Çalışmaları, onu takma bir isim altında bir kitap yazmaya sevk eder, ki bu kitap da Harry ve arkadaşlarının Hogwarts'ta kullandıkları kitabın ta kendisidir.

Senaryosunu J.K. Rowling'in yazdığı üçlemenin ilk filmi yine Harry Potter'dan tanıdığımız David Yates tarafından yönetilecek.

Filmin resmi logosu bugün aldığımız tek haber değil. Entertainment Weekly son sayısında filmde yazar Newt Scamander'i canlandıran Eddie Redmayne'ın ilk resmini de yayınladı.

Scamander, 1926 yılında New York'ta yaşayan, ve üzerinde çalıştığı kitabı yıllar sonra Harry, Hermione ve Ron tarafından Hogwarts'da kullanılacak olan bir büyü bilimcidir.

EW'nin tarifine göre, Scamander bu resimde Amerika Birleşik Devletleri Sihir Bakanlığının önünde duruyor ve elinde de "son derece önemli çantasını" tutuyor.

Resmin tamamını aşağıda görebilirsiniz, resim ve logo ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Spoiler:
Eklenti:
eddie.jpg
eddie.jpg [ 205.46 KiB | 1053 kere görüntülendi ]

Kaynak: comicbook.com

Resim

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle Kişisel albüm  

Gönderilme zamanı: 04 Kas 2015 07:52 pm 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Çok sevindirici bir haber. Filmin çekilecek olması iyi olmuş ayrıca 18 Kasım 2016 tarihinde çıkacağı düşünülürse çok fazla uzun bir süre değil diye düşünüyorum. Çünkü yayınlanmış olan kitabın yaklaşık 55 sayfa gibi ve oldukça net olduğu düşünülürse çok senaryo eklemesi olacaktır. Bu sebeple üçleme olması ne kadar gerekli tartışılır ama yine de sinemada izlemek için daha şimdiden yakından takip ettiğim filmlerden birisi oldu. Davis Yates iyi olur diye düşünüyorum. Eddie Redmayne de yakışmış ünlü yazar Newt Scamander rolüne. Acaba eşi Porpentina'yı ve diğer karakterleri kim canlandırır? Bir de nasıl bir senaryo eklerler bilmiyorum ama fantastik eser severler için güzel olacaktır. Bir de 85 farklı fantastik tür nasıl anlatılır? Hepsini gösterirler mi bilinmez ama üçleme olması bu yönden iyi olmuş. Başarılı olacağını düşünüyorum. Logosunu da çok başarılı buldum. Renklerle Harry Potter'dan kopmayışı, uzun bir isim ile iyi görünüşü çok hoş. Resimde sanki Sihirbaz Sherlock havası yaratır gibi geliyor ve çok güzel olmuş. Bir elinde asası, bir elinde çantası fantastik bir macera peşinde bir büyücü genel olarak çok iyi durmuş.

A Long Time Ago In A Galaxy Far, Far Away...

Pallas :heart: Bellus

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 04 Kas 2015 10:10 pm 
Ak Kule Komutanı
Ak Kule Komutanı
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Üçleme olacağını şimdi öğrendim, bu da başlı başına bir kaygılanma nedeni Hobbit'ten sonra. Son zamanlarda özgünlükten ziyade eserlerin cılkını çıkarmak daha faydalı görünüyor.

Öte yandan senaryoyu J.K.Rowling'in yazması durumu değiştiriyor. Sonuçta Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar bir el kitabı, seride yazarı hakkında neredeyse hiçbir bilgi verilmediği için yazarı sınırlayan, değiştirmesi gerekebilecek ayrıntılar vesaire yok. Dolayısıyla, kalemine güvendiğimiz bir yazar oluşunu da hesaba katarsak, Rowling'den güzel bir seri daha geliyor diyebiliriz. Çocukluk yıllarımızdaki gibi her yıl yeni bir Harry Potter filmi bekleme hissini yeniden yaşamak güzel olur.

Bir başka temenni de, Rowling'in zaten zamanında yeni kitap yazıp yazmayacağı sorusunu parası biterse düşüneceğini söylemiş olması. "Acaba para için mi yazdı?" Diye düşünmeye gerek olmayacak yani. :D

I will take what is mine, with fire and blood.

-Daenerys Targaryen

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 08 Kas 2015 01:45 pm 
Editör
Editör
Kullanıcı avatarı

Fantastic Beasts and Where to Find Them Filminden Karakter Tanımlamaları ve Yeni Resimler Yayınlandı!

Eklenti:
fantastic beasts  cover.jpg
fantastic beasts cover.jpg [ 205.46 KiB | 943 kere görüntülendi ]

Warner Bros. Fantastic Beasts and Where to Find Them için yeni karakter tanımlamalarını yayınladı.

İşte Entertainment Weekly aracılığıyla yayınlanan tanımlamalar:

Eddie Redmayne - Newt Scamander

Etrafında insanlar olmasındansa, canavarlar ve yaratıklar olmasını tercih eden garip bir İngiliz "büyübilimci" sihirbaz. Çantasında bir sürü nadir ve nesli tükenmekte olan sihirli yaratıklarla New York'a bir görev için gelir.

Katherine Waterston - Porpentina "Tina" Goldstein

Amerika Birleşik Devletleri Büyü Meclisi'nde çalışan ve Newt ile tanışan hırslı biri. Tina, yanlış insanların arkasında durduğu için üstün yeteneklerine rağmen bir ofise sürgün edilmiş. O doğru için savaşan biri.

Alison Sudol - Queenie Goldstein

Tina'nın kız kardeşi ve oda arkadaşı, akıl okuyabilen bir "legilimens", kocaman bir kalbi ve özgür bir ruhu var.

Dan Fogler - Jacob Kowalski

Fabrikada çalışan, pastaneci olmak isteyen ve Newt ile tanıştığında büyü dünyasına adım atan iyimser bir No-Maj (Muggle). Biliyor muydunuz; kendisi Harry Potter evreninde tanıtılan ilk Muggle ana karakter.

Colin Farrell - Graves

Güçlü bir auror (üstün yetenekli büyücü) ve Amerika büyü dünyası başkanının sağ kolu.

Samantha Morton - Mary Lou

Büyücüleri ve cadıları yok etmek isteyen fanatik bir grup olan Second Salemers'in geri kafalı lideri.

Ezra Miller - Credence

Belki de içlerideki en gizemli karakter. Kendisi Mary Lou'nun belalı evlatlık oğlu.

Yeni resimleri de aşağıda görebilirsiniz, yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın

Spoiler:
Eklenti:
fantastic beasts 1.jpg
fantastic beasts 1.jpg [ 96.54 KiB | 943 kere görüntülendi ]

Eklenti:
fantastic beasts 2.jpg
fantastic beasts 2.jpg [ 95.31 KiB | 943 kere görüntülendi ]

Eklenti:
fantastic beasts 3.jpg
fantastic beasts 3.jpg [ 83.07 KiB | 943 kere görüntülendi ]

Eklenti:
fantastic beasts 4.jpg
fantastic beasts 4.jpg [ 102.5 KiB | 943 kere görüntülendi ]

Eklenti:
fantastic beasts 5.jpg
fantastic beasts 5.jpg [ 116.46 KiB | 943 kere görüntülendi ]

Eklenti:
fantastic beasts 6.jpg
fantastic beasts 6.jpg [ 132.27 KiB | 943 kere görüntülendi ]

Eklenti:
fantastic beasts 7.jpg
fantastic beasts 7.jpg [ 84.55 KiB | 943 kere görüntülendi ]

Eklenti:
fantastic beasts 8.jpg
fantastic beasts 8.jpg [ 167.7 KiB | 943 kere görüntülendi ]

Kaynak: comicbook.com

Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 11 Kas 2015 02:20 pm 
Ithilien Kolcusu
Ithilien Kolcusu
Kullanıcı avatarı

Çok heyecanlandım yaa muhteşem gözüküyor kostümler ve kamera arkası fotolar :)
Senaryoyu J.K in yazması ve filmin üçleme olması acayip sevindirdi beni.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Ağu 2016 11:49 pm 
Hobbit
Kullanıcı avatarı

Kadronun böylece büyük ve çok güzel olması beni heyecanlandırıyor. Çünki eski kadroyu görmeyince üzülmüştüm ama kadroda Eddie Redmayne, Colin Farrel gibi usta oyuncuları görüncede çok sevindim.

Bu arada Newt Scamander'in çok güçlü bir büyücü olmasını bekliyorum nede olsa film az çok ona odaklanıyor. Neyse sabırsızlıkla bekliyorum çok fazla kalmadı 79 gün tam olarak. Rowling'e bir kez daha teşekkür etmemiz gerek bu seferde çok iyi bir iş başarmış.

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle  

Gönderilme zamanı: 04 Kas 2016 11:35 pm 
Hisar Muhafızı
Hisar Muhafızı
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Eklenti:
J.Depp.png
J.Depp.png [ 447.06 KiB | 183 kere görüntülendi ]

Doğruysa an itibariyle delirdiğim haber!

"Here We Stand"

#TeamPallas
Pallas :heart:
Bellus

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Kas 2016 07:49 pm 
Hisar Muhafızı
Hisar Muhafızı
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Bugün itibariyle çıktı film.Şöyle Sizin Mösyö Taha'nın tatkaçıransız yorumlu videosuna yollayalım.En yakın zamanda bende gideceğim ve yorumlarımla bu konuyu neşelendireceğim herkese iyi seyirler şimdiden! :)

phpBB [video]

"Here We Stand"

#TeamPallas
Pallas :heart:
Bellus

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
 [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: