Game Ranger ile alakalı bir öneri • The White Tree

The White Tree

Gerçek Dünyadan Fazlasını Arayanlara

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
 [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
Gönderilme zamanı: 23 Şub 2014 11:07 pm 
Gondor Askeri
Gondor Askeri
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar uzun süredir gameranger platformun da takılıyordum. Bu uzunca süreye dayanarak şunu söyleme ihtiyacı hissettim. Söyleyeceklerimin yanlış anlaşılmasını istemiyorum ve ekliyorum. Türkiye'de yaşıyorum. Lakin Game Ranger platformun da türklerin çok büyük çoğunluğu gerçekten seviyesiz terbiyesiz etik dışı davranan insanlar. 1 yılı aşkın şu platform da bfme oynuyorum. Tanıdığım Türkler'in on da sekiz oranı mutlaka terbiyesiz laçka saygısız insanlardan oluşuyor. Yabancı arkadaşlar ile gerçekten dostluğum oldu. O da açılıyor akşamları giriyoruz oynuyoruz eğleniyoruz . Ve birbirimize karşı saygılı terbiyeli cümleler kuruyor eğlendiğimizi zevk aldığımızı söylüyor stratejilerimizi üretiyor yensekte yenilsekte haz almaya bakıyoruz. 1 yılı aşkın sürüyle yabancı arkadaşım oldu bir elin parmaklarını geçmedi ağzı bozuk saygısız kibirli olan. Bazen Türkler eklemek istedi facebookta. Fark ettim 13 - 14 -17 yaşları ortalama. O kadar büyük bir egoya sahipler ki Türkler bu platform da kendi hataların dan veya takımca strateji hatasın dan olsa bile öyle bir ağzını bozuyor ki oyundan soğuyorsunuz. Sanki o an ölecekmiş gibi çocukça hayallere kapılıp zarar görüyormuş gibi saçmalıyor çok fena ağzını bozuyor 1vs1 maçlar teklif ediyorlar ve bunu yenme odaklı görüyorlar. Sen beni yensen ne olacak ben seni yensem ne olacak. Dünyam değişmeyecek. Ne ben zarar göreceğim ne sen. Sana plaket vermeyecekler. Oyundan haz almak yerine, yeni stratejiler üretmek yerine şu oyun üzerinden saygı arayışına giriyorlar. Hani yanlış anlaşılmasın şu oyunu iyi oynamak saygı duyulacak bir durum mu? Yoksa haz almak güzel vakit geçirmek için bir araç mı? Tamamen bana tapılsın bana saygı duyulsun anlayışı ile hareket ediyorlar. Sonuç ta Türkler'den neden? Grafik ve fizik motoru ile uğraşan simulasyon video oyunu alanında deneyimli insanlar çıkmadığı anlaşıldı. Teknolojiyi incelemek haz almak yerine. Türkler bu platformları alaycı laçka bir anlayışla sadece üstün olma, egosunu tatmin etme aracı olarak kullanıyor. Keşke mütevazi olsalar adam olsalar da haz almaya baksalar.

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama lütfen game ranger gibi veya farklı platformlar da tanıdığınız bir arkadaşınız yoksa türkler ile fazla münakaşaya girmeyin mümkünse oynamayın. Fark eden bir arkadaşınız olarak söylüyorum bazı arkadaşlarımız bunu fark ettiler ve kendileri sadece arkadaş listesin de olan kişilere özel odalar açıyorlar veya bu tür odalara giriyorlar. Bu sayede laçka seviyesiz insanlardan biraz olsun arınmış oluyorlar. Tekrar ediyorum kulağınıza küpe olsun. Çünkü ben bu oyunu tamamen bıraktım artık. Türkler'den nefret eder hale geldim çünkü. Artık bu oyunu oynamayacağım. Halbuki yıllardır benim en sevdiğim oyundu bu her şeyi ile. Geceleri ne sohbetler ederdik ne stratejiler üretirdik. Atak defans puanlarını formasyonlarını ld'lerini pp'lerini skillerini tecrübe puanlarını kısacası o kadar güzel anılara rağmen artık daha fazla oyundan soğumamak ve sıkılmamak adına bfme'yi bırakıyorum. Sadece bu platforma girecek girmiş olan arkadaşlarıma sadece bir uyarı kulağa bir küpe olsun. Hepinize kucak dolusu sevgiler ve saygı ile.

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle  

Gönderilme zamanı: 25 Şub 2014 10:57 pm 
Hobbit

harezm demiş ki
Arkadaşlar uzun süredir gameranger platformun da takılıyordum. Bu uzunca süreye dayanarak şunu söyleme ihtiyacı hissettim. Söyleyeceklerimin yanlış anlaşılmasını istemiyorum ve ekliyorum. Türkiye'de yaşıyorum. Lakin Game Ranger platformun da türklerin çok büyük çoğunluğu gerçekten seviyesiz terbiyesiz etik dışı davranan insanlar. 1 yılı aşkın şu platform da bfme oynuyorum. Tanıdığım Türkler'in on da sekiz oranı mutlaka terbiyesiz laçka saygısız insanlardan oluşuyor. Yabancı arkadaşlar ile gerçekten dostluğum oldu. O da açılıyor akşamları giriyoruz oynuyoruz eğleniyoruz . Ve birbirimize karşı saygılı terbiyeli cümleler kuruyor eğlendiğimizi zevk aldığımızı söylüyor stratejilerimizi üretiyor yensekte yenilsekte haz almaya bakıyoruz. 1 yılı aşkın sürüyle yabancı arkadaşım oldu bir elin parmaklarını geçmedi ağzı bozuk saygısız kibirli olan. Bazen Türkler eklemek istedi facebookta. Fark ettim 13 - 14 -17 yaşları ortalama. O kadar büyük bir egoya sahipler ki Türkler bu platform da kendi hataların dan veya takımca strateji hatasın dan olsa bile öyle bir ağzını bozuyor ki oyundan soğuyorsunuz. Sanki o an ölecekmiş gibi çocukça hayallere kapılıp zarar görüyormuş gibi saçmalıyor çok fena ağzını bozuyor 1vs1 maçlar teklif ediyorlar ve bunu yenme odaklı görüyorlar. Sen beni yensen ne olacak ben seni yensem ne olacak. Dünyam değişmeyecek. Ne ben zarar göreceğim ne sen. Sana plaket vermeyecekler. Oyundan haz almak yerine, yeni stratejiler üretmek yerine şu oyun üzerinden saygı arayışına giriyorlar. Hani yanlış anlaşılmasın şu oyunu iyi oynamak saygı duyulacak bir durum mu? Yoksa haz almak güzel vakit geçirmek için bir araç mı? Tamamen bana tapılsın bana saygı duyulsun anlayışı ile hareket ediyorlar. Sonuç ta Türkler'den neden? Grafik ve fizik motoru ile uğraşan simulasyon video oyunu alanında deneyimli insanlar çıkmadığı anlaşıldı. Teknolojiyi incelemek haz almak yerine. Türkler bu platformları alaycı laçka bir anlayışla sadece üstün olma, egosunu tatmin etme aracı olarak kullanıyor. Keşke mütevazi olsalar adam olsalar da haz almaya baksalar.

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama lütfen game ranger gibi veya farklı platformlar da tanıdığınız bir arkadaşınız yoksa türkler ile fazla münakaşaya girmeyin mümkünse oynamayın. Fark eden bir arkadaşınız olarak söylüyorum bazı arkadaşlarımız bunu fark ettiler ve kendileri sadece arkadaş listesin de olan kişilere özel odalar açıyorlar veya bu tür odalara giriyorlar. Bu sayede laçka seviyesiz insanlardan biraz olsun arınmış oluyorlar. Tekrar ediyorum kulağınıza küpe olsun. Çünkü ben bu oyunu tamamen bıraktım artık. Türkler'den nefret eder hale geldim çünkü. Artık bu oyunu oynamayacağım. Halbuki yıllardır benim en sevdiğim oyundu bu her şeyi ile. Geceleri ne sohbetler ederdik ne stratejiler üretirdik. Atak defans puanlarını formasyonlarını ld'lerini pp'lerini skillerini tecrübe puanlarını kısacası o kadar güzel anılara rağmen artık daha fazla oyundan soğumamak ve sıkılmamak adına bfme'yi bırakıyorum. Sadece bu platforma girecek girmiş olan arkadaşlarıma sadece bir uyarı kulağa bir küpe olsun. Hepinize kucak dolusu sevgiler ve saygı ile.

merhaba hocam

sadece gamerangerda değil bu durum, özellikle mmorpg oyunlarında çok fazla. malesef yapacak bir şey yok, oynayacaksan da 10'da 2'lik kısımla oynayacaksın, küfürcü çoluk çocukla dolu ortalık

bu arada olur da yine canın çekerse oynayalım gamerangerdan, ben yıllardır oynamıyorum tekrar canım çekti şimdi arada sırada oynuyorum :D

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 27 Şub 2014 10:10 pm 
Gondor Askeri
Gondor Askeri
Kullanıcı avatarı

mesajınızı yeni gördüm şimdi game ranger 'a girdim bir oda açtım online iseniz oynayalım tabiki :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Şub 2014 05:58 pm 
Mist Förståndet
Mist Förståndet
Kullanıcı avatarı

Geçenlerde okuduğum ve sonuna kadar katıldığım bir başlıktı bu.

Yaklaşık bir yıllık aradan sonra tekrar döndüğüm Game Ranger platformunda durum hala aynı ne yazık ki. Tamamen söz konusu oyunculardan ibaret değil elbette sağlam maçlar çevirdiğimiz insanlarda var, online oyun kültürünü edinmiş insanlar. Bunun dışında sorun sadece Türklerde'de değil şöyle ki yabancılardan da aynı şekilde size anında ''noob'' damgasını vurup ağzını bozabilenler oluyor.

Ne diyelim, bu sorunların ardı arkası kesilmez. İnsanları değiştiremeyiz, tanıdığımız bildiğimiz insanlarla oynamak veya o tarz oyuncularla oynasak da söylenenleri umursamamak en iyisi diyeceğim. Yinede eski bir BFME oyuncusu olarak şunu diyeceğim eskiden bu platform daha kaliteli durumdaydı. Game Ranger'in büyük bir kitleden arınması gerek. O günleri özlemiyor değilim yani, ama yinede siteden ve GR'dan tanıdığım insanlarla geceleri güzel maçlar yapıyoruz. Eğer katılmak isterseniz GR kullanıcı adım; Hysteria {TWT}

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle Kişisel albüm  

Gönderilme zamanı: 28 Şub 2014 06:22 pm 
Gondor Askeri
Gondor Askeri
Kullanıcı avatarı

Söyledikleriniz için içtenlikle teşekkür ederim sizi arkadaş olarak ekledim . Game Ranger nickim T^R^O^L günün belirli saatlerin de karşılaşabilir isek oyundan haz alacağımızdan eminim . :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 22 Eki 2015 02:30 am 
Dol Amroth Şövalyesi
Dol Amroth Şövalyesi
Kullanıcı avatarı

biri Leage of Legend'i mi tarif etmiş ne :D

Spoiler:
Ak Büyücü; kara gün içindir

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle Kişisel albüm  

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
 [ 6 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: