Game of Thrones • The White Tree

The White Tree

Gerçek Dünyadan Fazlasını Arayanlara

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  19. sayfa (Toplam 19 sayfa)
 [ 380 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Yazar Mesaj
Okunmamış mesajMesaj Başlığı: Re: Game of Thrones
Gönderilme zamanı: 01 Eki 2015 06:37 pm 
Kuzeydeki Kral
Kuzeydeki Kral
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Huan demiş ki
6. sezondan spoiler içeriyor paylaştıklarım. Okumak istemeyenler açmasın.

Spoiler:
Daha önce söylenen spekülasyonlar doğru çıkıyor. Tower of Joy çekimlerinden görüntüler sızmış.

phpBB [video]

Ned Stark vs Arthur Dayne olduğu sanılan sahne:

Eklenti:
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_ToJ-SS-1-630x417.png

Eklenti:
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_Toj-SS-2-630x419.png

Eklenti:
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_ToJ-SS-3.png

Eklenti:
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_Screen-Shot-2015-09-29-at-3_41_25-PM.png

Arthur Dayne'i de Eddie Eyre oynuyor büyük ihtimalle.

Ayı gibi spoiler budur işte.

"Defender of the righteous, punisher of the dark, protector of the innocent, crusher of evil beings, Gerald Lightseeker is the uncanny of Linirea's armed forces! His sword swings with class and elegance, his armor shines like the sun itself, his cape shakes with pure hope, ladies faint at the sight of his presence.

If there's good, he will find it... if there's light, he will seek it!

Gerald Lightseeker, champion of Linirea!"

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle Kişisel albüm  

Gönderilme zamanı: 14 Eki 2015 08:36 pm 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Sanırım bu yeni bir haber.

Game Of Thrones'un altıncı sezon kadrosuna bir isim daha eklenmiş: Melanie Liburd

Eklenti:
Melanie Liburd.jpg
Melanie Liburd.jpg [ 32.99 KiB | 2121 kere görüntülendi ]

Melanie Liburd'un Volantis'ten Kinvara isimli bir karakteri canlandıracağı biliniyor.

Oyuncu daha önce Dracula, Stalker gibi dizilerde görülmüştü.

A Long Time Ago In A Galaxy Far, Far Away...

Pallas :heart: Bellus

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2015 01:29 pm 
Gondor Askeri
Gondor Askeri
Kullanıcı avatarı

Joseph Mawle ( Benjen Stark ) geri mi dönüyor acaba? http://i.imgur.com/mUtx3bJ.png

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2015 06:31 pm 
Kuzeydeki Kral
Kuzeydeki Kral
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Spoiler Lütfen. Sonra sıkıntı olmasın.

"Defender of the righteous, punisher of the dark, protector of the innocent, crusher of evil beings, Gerald Lightseeker is the uncanny of Linirea's armed forces! His sword swings with class and elegance, his armor shines like the sun itself, his cape shakes with pure hope, ladies faint at the sight of his presence.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 28 Eki 2015 07:31 pm 
Türük Budun Eşiding
Türük Budun Eşiding
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

5. sezon 5. bölümde kaldım bir türlü izlemek için ilham gelmiyor. Zaten spoilerın da Allahını yedik. :D

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2015 01:15 am 
Yetkili
Yetkili
Kullanıcı avatarı

_athena_ demiş ki
Sanırım bu yeni bir haber.

Melanie Liburd'un Volantis'ten Kinvara isimli bir karakteri canlandıracağı biliniyor.

Kinvara mı? Yine ne işler çeviriyorlar acaba. Saçma sapan bir tane daha karaktere yer yok bence dizide. Koskoca Lord Manderly'nin adı bile geçmedi dizide, Brienne'i her bölüm 10 dakika izlediğimiz yetmezmiş gibi bir de kitaplarda hiç bulunmayan karakterler katıyorlar işin içine, ayar oluyorum.

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle  

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2015 01:48 am 
Westeros Kralı
Westeros Kralı
Kullanıcı avatarı

Captain of Iron Hills demiş ki
Saçma sapan bir tane daha karaktere yer yok bence dizide. Koskoca Lord Manderly'nin adı bile geçmedi dizide, Brienne'i her bölüm 10 dakika izlediğimiz yetmezmiş gibi bir de kitaplarda hiç bulunmayan karakterler katıyorlar işin içine, ayar oluyorum.

Gerçekten de Manderly gibi çok önemli bir karakterin adı bile geçmedi dizide. Son kitaptaki Kuzey bölümleri, dizide tamamen aynı olmalıydı çünkü çok güzel işlenmiş bölümler vardı. Okurken o kadar keyif aldığım bölümlerden tek bir tanesini bile görememek diziden soğuttu beni. Senaristler ne zaman kendi kafasına göre iş yaptıysa dizi de o kadar battı.

"Ben yalvarmadığım gibi kaçmam da. Robert'ın varisi, Westeros'un gerçek kralıyım. Benim yerim, adamlarımın yanıdır."

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2015 11:00 am 
Kuzeydeki Kral
Kuzeydeki Kral
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Manderly'i Davos'un gözünden mi görülüyor kitapta? O zaman önemlidir. Jon Connington ve Lady Stoneheart da yoktu. Merret Frey'den bahsetmiyorum bile.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 29 Eki 2015 03:19 pm 
Yazar
Yazar
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Arkadaşlar bir ekleme yapma gereği duydum. Kinvara karakterinin mesleği belli. Kendisi bir Kızıl Rahibe.

Ufak bir spoiler gibi bir şey (Spoiler olduğundan pek emin değilim)

Spoiler:
Kendisi Daenerys'in seçilmiş kişi olduğuna inanıyormuş galiba.

Bana bu sezon daha çok Lannisterlar, Martellar, Tarlyller'i göreceğiz gibi geliyor. Ama umarım yine saçma bir şeyler yapmazlar. Güzel gideceğini umuyorum.

A Long Time Ago In A Galaxy Far, Far Away...

Pallas :heart: Bellus

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Eki 2015 12:36 am 
Yetkili
Yetkili
Kullanıcı avatarı

Elinard demiş ki
Gerçekten de Manderly gibi çok önemli bir karakterin adı bile geçmedi dizide. Son kitaptaki Kuzey bölümleri, dizide tamamen aynı olmalıydı çünkü çok güzel işlenmiş bölümler vardı. Okurken o kadar keyif aldığım bölümlerden tek bir tanesini bile görememek diziden soğuttu beni. Senaristler ne zaman kendi kafasına göre iş yaptıysa dizi de o kadar battı.

İlk iki bölüm güzel gittiler de sonra mahvoldu her şey. Ejderhalarla Dans'ı okuma sebebim neredeyse kuzey bölümleriydi. Çok güzel kısımlar vardı. Beyaz Liman'ı görmek isterdim. Derinorman Kalesi'ni görmek isterdim. Kışyarı Kuşatması biraz daha bekleyebilirdi. Ses getiren bir final yapalım diye sıkıştırmışlar olayları. Jaime'ye yaptırdıkları saçma işlere harcadıkları parayı ve emeği kuzeye harcayabilirlerdi.

_athena_ demiş ki

Bana bu sezon daha çok Lannisterlar,Martellar,Tarlyl'leri göreceğiz gibi geliyor.Ama umarım yine saçma birşeyler yapmazlar.

Sansa'ya yapılan şeyden sonra dizide her şey olabileceğine inanıyorum ben açıkçası.

Başa Dön
  Profil Kullanıcının Güncesini Görüntüle  

Gönderilme zamanı: 30 Eki 2015 02:10 am 
Westeros Kralı
Westeros Kralı
Kullanıcı avatarı

Captain of Iron Hills demiş ki
İlk iki bölüm güzel gittiler de sonra mahvoldu her şey. Ejderhalarla Dans'ı okuma sebebim neredeyse kuzey bölümleriydi. Çok güzel kısımlar vardı. Beyaz Liman'ı görmek isterdim. Derinorman Kalesi'ni görmek isterdim. Kışyarı Kuşatması biraz daha bekleyebilirdi. Ses getiren bir final yapalım diye sıkıştırmışlar olayları. Jaime'ye yaptırdıkları saçma işlere harcadıkları parayı ve emeği kuzeye harcayabilirlerdi.

Dorne kısımları cidden felaketti. Hani tamam Kuzey'i işleyemedin en azından Dorne sahneleri güzel olsaydı. Ben Çetinocak bölümü dışında başarılı bir bölüm görmüyorum. Martin'in bile bir kitap boyunca işleyip sonucunu diğer kitaba sakladığı bir savaşı, rezil edip bitirdiler. Düzeltme ihtimalleri çok az da olsa bulunuyor ama ben pek ümitli değilim yeni sezondan da.

"Ben yalvarmadığım gibi kaçmam da. Robert'ın varisi, Westeros'un gerçek kralıyım. Benim yerim, adamlarımın yanıdır."

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 30 Eki 2015 11:16 am 
Kuzeydeki Kral
Kuzeydeki Kral
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Zaten TEOG'a geliyor altıncı sezon. İstesem de izleyemem. :cry: İstesem de izlemeyeceğim zaten. Yaza saklayıp baştan sona hepsini izleyeceğim. Spoiler yemez isem tabi.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Kas 2015 05:30 pm 
Ithilien Kolcusu
Ithilien Kolcusu
Kullanıcı avatarı

Spoiler:
Eddard'ın flashbackini çok merak ettim.Umarım güzel şeyler çıkar.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Kas 2015 06:45 pm 
Ak Kule Komutanı
Ak Kule Komutanı
Kullanıcı avatarı

Bu sezon geç çıkacak diyorlar. Muhtemelen ben yine biriktirip izleyeceğim. 4. sezonun sonunda 5. sezonu izleyesim nedense gelmemişti. 5. sezonun son iki bölümünü izleyene kadar 6. sezonu izlemek istiyordum. Ama şimdi tereddüt yaşıyorum. Psikolojim bozuluyor :)

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 01 Kas 2015 10:14 pm 
Ithilien Kolcusu
Ithilien Kolcusu
Kullanıcı avatarı

6.Sezonun senaryosunun eline geçtiğini iddia eden bir şahıs aşağıdaki linkte bilgileri paylaşmış.Çok Ağır Spoiler İçerir.
Spoiler:
http://frpnet.net/makaleler/game-thrones-6-sezonunun-senaryosu-elimize-gecti

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 17 Kas 2015 06:19 pm 
Editör
Editör
Kullanıcı avatarı

Görünüşe Göre 6. Sezonda 'Birileri' Geri Dönüyor!

Eklenti:
ian-mcshane.jpg
ian-mcshane.jpg [ 119.66 KiB | 1620 kere görüntülendi ]

Game of Thrones 6. Sezona konuk oyuncu olarak gelen Ian McShane, dizideki gizemli rolü hakkında oldukça ilginç bir ipucu verdi.

Pop Goes the News adlı siteyle olan röportajında, McShane; karakterinin yalnızca bir bölümde gözükeceğini ancak yanında başka birini daha getireceğini söyledi:

"Bir daha asla görmeyeceğinizi düşündüğünüz birini geri getirmekle sorumluyum. Ondan sonra gidiyorum."

"Bu tek seferlik bir bölüm. Bu yüzden kabul ettim zaten. Ancak daha fazla bir şey söyleyemem, yoksa bir daha asla çalışamam."

Yazının bundan sonraki kısmı SPOILER içerir:

McShane'in birini geri getirmesi teorisi hayranları direk Jon Snow'a götürse de, bu mümkün görünmüyor. Dizi senaryosu çoktan Melisandre'yi Jon'u diriltecek pozisyona yönlendirdi ve bu da birden fazla bölümde yapılacak bir iş gibi görünüyor.

Şu an en mümkün teori McShane'ın Elder Brother, Septon Meribald veya ikisiyle de ilgili olan bir karakteri getirmesi gibi görünüyor. Romanlarda Meribald; Brienne, Podrick Payne ve Ser Hyle Hunt'ı Elder Brother ile tanıştıkları Quiet Isle'a getiren ve Riverland'da gezinen bir Septon'dır. Elder Brother'ın iyileştirici gücü olduğu söylenir ve Isle'da Sandor Clegane'nin tanımına uyan bir mezarkazıcı vardır.

Hound'ı canlandıran Rory MacCann'ın Game of Thrones 6. Sezon setinde görüldüğünü söyleyen dedikodular da var. Ayrıca dizi setinde Riverland'a benzeyen bir çok yer de görülmüş, dolayısıyla Quiet Isle'a olan bir gezinti kesin gerçekleşecek gibi duruyor.

Siz bu teoriler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce McShane'in bahsettiği geri gelecek kişi kim olabilir? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Game of Thrones, 2016'da yeniden ekranlarda olacak.

Kaynak: comicbook.com

Resim

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 18 Kas 2015 10:33 am 
Westeros Kralı
Westeros Kralı
Kullanıcı avatarı

larien demiş ki
Siz bu teoriler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce McShane'in bahsettiği geri gelecek kişi kim olabilir? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Geri dönecek kişinin Stannis olmasını umuyorum. Kurt Ormanı'nda ölen askerlerin yakılıp yakılmayacağını merak ediyorum. Gelen kış ile birlikte orduyu ve Stannis'i yaşayan ölüler olarak da görebiliriz gibi geliyor. (uçuk teori)

Mantıken Leydi Taşyürek, Sandor Cleagane en olabilecek kişiler.

Ama benim aklımdaki asıl kişi:

Ejderhaların Dansı Spoiler
Spoiler:
Aegon Targaryen. Ölü sanılıp aslında yaşadığı öğrenilen bir karakter sonuçta. Ayrıca oyuncuyu da Jon Connington rolünde izleyebiliriz.

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Kas 2015 09:47 pm 
Ithilien Kolcusu
Ithilien Kolcusu
Kullanıcı avatarı

Game of Thrones resmi sayfasından 6. sezonun ilk posteri yayınlandı.

Spoiler:
Eklenti:
12239632_10153329887947734_6491088909217600952_n.jpg
12239632_10153329887947734_6491088909217600952_n.jpg [ 34.96 KiB | 1493 kere görüntülendi ]

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 23 Kas 2015 09:56 pm 
Ithilien Kolcusu
Ithilien Kolcusu
Kullanıcı avatarı

Umarım Jon Snow
Spoiler:
Akgezen olmaz

Başa Dön

Gönderilme zamanı: 25 Kas 2015 05:03 pm 
Kuzeydeki Kral
Kuzeydeki Kral
Kullanıcı avatarı
Mitoloji Grubu

Spoiler:
Öyle bir şey olacağını düşünmüyorum ben. Büyük bir ihtimalle canlanacak.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  19. sayfa (Toplam 19 sayfa)
 [ 380 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: