Bu Günlerde hissettiğim ve hissettikleriniz • The White Tree

The White Tree

Gerçek Dünyadan Fazlasını Arayanlara

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yazar
hackernazgul
Dol Amroth Şövalyesi
Dol Amroth Şövalyesi
USER_AVATAR

Arşivler
- Kasım 2015
Nedir Aşk ?
   18 Kas 2015 10:25 pm

+ Ekim 2015

Arkadaşlar
Çevrimiçi Arkadaşlar

Çevrimdışı Arkadaşlar

Günceleri Ara

15 Eki 2015 05:47 pm
Bu Günlerde hissettiğim ve hissettikleriniz

Bu benim ilk güncem olacak .Önce hissettiklerimi size sunacağım ve sizden hissetiklerinizi istiyeceğim .Her konuda hissetikleriniz olabilir .

Ben şahsen "yorgun" hissediyorum .Sadece okuldan değil bazı haberleri (şehit haberleri , Ankara'da ki patlama vb . ) duymaktan da yoruldum .Belkide bedensel yorgunluğum yaz tatilinden sonra okula başlayıp rutinimin bozulmasındandır .Daha kafamı toparlıyamadan sınavları düşünmeye başladım belki de budur içimdeki sııkıntının sebebi . Bilmiyorum böyle sıkışmış gibi hissediyorum . Sınav ülkesinde yaşıyoruz ve sınavlardan içim sıkılıyor :) . Ama en azından içimdeki sıkıntıları dökebileceğim bir yer var .
"Mutlu" hissediyorum ayrıca buruk bir mutluluk ama mutluluk . Takımımız Finallere gitti , soğuklar geliyor vs .

"Yıpranmış" hissediyorum . Sadece okul değil 10 saatin ardından eve gelip ders çalışıp ödev yapmakta yıpratıyor .Ve Pazar günü erken kalkıp kursa gidiyorum . Sabah erken kalkıyorum giyin,yemek ye ders programını hatırlamaya çalış olmazsa çantana hepsini tıkıştır .

Hayat sizi yorsun ama Üzmesin , üzülmeyi unutun gitsin .

Siz neler hissediyorsunuz .

#TeamBatman
#TeamIronman
 Profil E-posta  

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
 [ 1 yorum ] 

Yorumlar
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Sürekli BağlantıGönderilme zamanı: 25 Eki 2015 06:22 pm 
Akağaç Süvarisi
Akağaç Süvarisi
USER_AVATAR
Derin bir nefes alabilir miyim?

Çok sıkıldım ve yoruldum... Öyle çok şey anlatmak istiyorum ki. Ancak sevdiğim insanlar için susmam gerekiyor. İşte böyle bir ülkede yaşıyoruz. Siyasilerin insan hayatına oydan daha az değer verdiği, Roma tarihiyle neredeyse birebir uyuşan bir devlet.

Ancak bir de tabular var. Çoğu yıkılması gereken sosyal bölünmeler. Anlatamıyorum ama, önyargılar nedeniyle. Korkuyor muyum? Evet. Anlatmaktan ve anlaşılmamaktan.

Olmasını istediklerim değil, olması gerekirken olmayanlar yüzünden yorgunum. Çünkü sessiz kalabilen biri değilimdir. Yani keşke konuşmam gerekmeseydi. O zaman sustuğum için acı çekmezdim.

Ahh ah... :cry:

Başa Dön
 Profil E-posta  

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
 [ 1 yorum ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ak Saruman, Ashitaka, axolotl, cnaberdostc, egekaan309, Gimlego14, gokdemir72, Kutadgu, Lordmuti, refazico, sukunet