Günceler • The White Tree

The White Tree


ORTA DÜNYA'NIN ZİRVE NOKTASITüm zamanlar UTC + 3 saat

Günce Bağlantıları

Günce İstatistikleri
379Toplam Girdi
440Toplam Yorum

Günceleri Ara


 [ 327 Günce kaydı ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Sonraki
Kaynak Son Günce Girdileri
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
#HAYIR'lar olsun. Dayı vardı. Ne oldu ona? Öldü mü? gönderen Sauron Dayı tarih 06 Şub 2017 03:52 pm
Gençliğimi verdiğim bu siteye uzun bir süre sonra ilk defa günce yazıyorum yaklaşık 1-1,5 yıl olmuş. Siteyi ara ara bırakıp gitmişliğim çok. 1 ay, 3 ay gibi süreler zarfında ortalıkta pek gözükmüyordum.

Bu son bırakışım, yaklaşık 1 yıllık bir bırakış oldu. Önceki sene bugünlerde Oyun Uzmanı unvanını aldım. Zor ve sıkışık, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönemdi. Başta haftada birkaç yazıyla haber yaptım. Ondan sonra benim için en değerli yazım olan Sevgilinizle Oynayabileceğiniz 30 Oyun'u yazdım.

Sitedeki bana kalırsa en değerli işimdir. Hem Oyun Uzmanı tarihimde, hemde üyelik tarihimde. Oyun Uzmanı olduktan sonra aklımda şimşek...

[ Tümünü Oku ]

istersin... // ama neden? gönderen Patrick Jane tarih 04 Şub 2017 03:22 pm
uzak olursun ona. her şeyden daha uzak. herkesten daha uzak olursun. istemezsin ama istersin işte. yakınında olup da uzak olmayı istersin.

bazen bilemezsin çünkü, neyin doğru olduğunu bilemezsin. bir şeyler kaybettikçe bilemezsin neyin doğru olduğunu. ‘en çok kaybedenler bilir.’ bunun net bir doğruluğu yoktur işte. belki de daha kaybedecek çok şeyin vardır.

ama onu kaybetmek istemezsin. bu yüzden adım da atamazsın. geri adım da atamazsın zaten, durursun işte. sadece yerinde durursun, hiçbir şey yapamadan. içinde çok şey vardır da, beklersin.

istersin... istersin de istemezsin bazen.

onu kazanmak istersin de, bir daha kaybetmek için onu bile istemezsin.

kaybettikçe daha çok istersin de, kazanmayı değil, kaybetmemeyi ister...


[ Tümünü Oku ]

Bizden Çalınanlar - I gönderen Tar Palantir tarih 31 Oca 2017 04:10 am
Kıskanıyorum, çok kıskanıyorum.

Geceleri uyuyamıyorum mesela düşünmekten. Eğer Türkiyede doğmamış olsaydım ne olurdu diye. Vardığım her sonuç aynı: benden zorla çalınmamış 17 yıl. Muhtemelen ben buradan kurtulana kadar 6-7 senemi daha çalacak.

Altıncı parmağınız olduğunu düşünün. Bir bardağı tutarken elinizden kayıp düştüğünü, birisiyle el sıkışırken o altıncı parmağın havada sallandığını düşünün. İşte Türkiye'de eşcinsel olmak böyle bir şey. Ne zaman "normal" olmaya çalışsanız, size kendini hatırlatan bir parmak ortaya çıkıyor. Televizyon izlerken başrolün ne kadar yakışıklı olduğunu söylemek için ağzımı açıp bir anda sustuğumda, "normal" arkadaşlarımın absürt aşk paylaşımlarını görüp düşüncelere daldığımda. İşte altıncı parma...

[ Tümünü Oku ]

Mimleme Etkinliği ve Uyarlama Yapımlar Üzerine gönderen athena tarih 30 Oca 2017 07:12 pm
Merhaba; okuduğunuz bu ilk güncemin yazılmasında ana etken Muti tarafından şu :arrow: yazıda mimlenmemdi. İşin tuhafı gerçekten çok güzel hakkında yazmak isteyeceğim bir konu, teşekkürler Muti. Ayrıca az önce linkini verdiğim "Seni Mimledim Pikaçu" güncesinde de görülen Tar'ın başlattığı "Durma, Sen de Mim'le" etkinliğinin çok güzel olduğunu belirtmeliyim. Teşekkürler Tar.

Konu olarak uyarlama yapımları çok sevdiğimi söyleyerek başlayayım. Pek çok kişi için acaba sinema anlamında senaryo bulma zorluğu mu var ya da iyi aktaramıyorlar...

[ Tümünü Oku ]

Eklentiler


Seni Mimledim Pikaçu gönderen Lordmuti tarih 30 Oca 2017 01:06 pm
Tar başımıza yeni bir icad çıkarmış viewtopic.php?f=159&t=24645 Özetle millete sen bu konuda ne düşünüyorsun diye diss atıyorsun. Diss attıkların konuya cevap verip başka bir konu hakkında başkalarına diss atıyor. Güzel fikirmiş.

Bana da diss atılmış, cevapsız bırakmak olmaz. İlk olarak konu vermemiş Tar, bu nedenle ilk mimin konusu bu mim olayı sanırım ya da ben öyle anladım. Güzel bir şey olmasından başka pek düşüncem yok bu konuda aslında :D İnşallah aktiflik getiren bir uygulama olur.

Ben de şimdi sizlere diss atıp bir ko...

[ Tümünü Oku ]

 [ 327 Günce kaydı ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ashitaka, Aulé, battlestone, cnaberdostc, durmus_donat, fsm, kovuğundaki gökhan, Kutadgu, Legolas0zan, Mirkwood01, PippinTook, samet7930
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group