Günceler • The White Tree

The White Tree


Gerçek Dünyadan Fazlasını ArayanlaraTüm zamanlar UTC + 3 saat

Günce Bağlantıları

Günce İstatistikleri
375Toplam Girdi
427Toplam Yorum

Günceleri Ara


 [ 323 Günce kaydı ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Sonraki
Kaynak Son Günce Girdileri
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Ney, Darbe Yapmışım! gönderen Tayra tarih 26 Nis 2017 04:03 pm
Külliyen yalan. Hep cenabetdost ve Powur yaptı. Bana vurma emri, kırbaç gibi muameleler yapıldı. Bana 26 Nisan Gazisi ünvanı verilmeli iken Devrik Darbeci deniyor. Yalan. Paramı verin bana rütbemi gazi yapıp üstün çabamdan dolayı Yasak Havuza falan alın. Demokrasi!

... gönderen Sthrad tarih 20 Mar 2017 10:58 pm
Bu kısmın tam ne olduğu ile ilgili hiçbir fikrim olmadığından normalde günce bölümlerine ne yazıyorsam onu yazacağım

Zamanın akması ve bunun farkında bile olmamam...korkunç bence.Daha ne olduğunu anlayamadan güzel günler bitiveriyor geriye sadece anılar kalıyor.Gerçi onlarla arada nostalji seansları yapmakta ayrı bi' ilginç.Kendi kahkalarını hatırlarken insanın yüzünde oluşan tebessümle göğsünde filizlenen burulma hissinin birleşimi...

Şans mı? Bende mi? gönderen Powermann tarih 01 Mar 2017 09:54 pm
Ne güzel şans ya. Patronumdan aldığım izni aşarsam primimi yine alamayacağım. Ama önümde kilometrelerce yol ve otobüsün patlak bir lastiği var. Yanımdaki teyze öndeki teyzeyle dedikodu yapıyor. Arkamda oturan çocuk koltuğumu tekmeliyor. İnternet yavaşladı. Aha şimdi de şoförle bir dayı kavga ediyorlar. Yolun ortasında kaldık. Geri dönecem kuzenim cevap vermiyor. Çadır alıp kamp kurmayı düşünüyorum. Ya burada çalışmışım %97 olumlu almışım ne güzel prim alacam ya. Zaten gelirken de az daha kaçırıyordum. Yok valla bende şans falan yok. Aa poliste geldi çok şaşırdım. Arkada ki velet de telefona bakıyor. Bir saniye...
Çocuğa bakma dedim diye babası başladı şimdi de. Vazgeçtim geçler devam etmekten. Hayatta kalırsan yaşadıklarımı yazarım.
Çok güz...

[ Tümünü Oku ]

#HAYIR'lar olsun. Dayı vardı. Ne oldu ona? Öldü mü? gönderen Sauron Dayı tarih 06 Şub 2017 03:52 pm
Gençliğimi verdiğim bu siteye uzun bir süre sonra ilk defa günce yazıyorum yaklaşık 1-1,5 yıl olmuş. Siteyi ara ara bırakıp gitmişliğim çok. 1 ay, 3 ay gibi süreler zarfında ortalıkta pek gözükmüyordum.

Bu son bırakışım, yaklaşık 1 yıllık bir bırakış oldu. Önceki sene bugünlerde Oyun Uzmanı unvanını aldım. Zor ve sıkışık, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönemdi. Başta haftada birkaç yazıyla haber yaptım. Ondan sonra benim için en değerli yazım olan Sevgilinizle Oynayabileceğiniz 30 Oyun'u yazdım.

Sitedeki bana kalırsa en değerli işimdir. Hem Oyun Uzmanı tarihimde, hemde üyelik tarihimde. Oyun Uzmanı olduktan sonra aklımda şimşek...

[ Tümünü Oku ]

istersin... // ama neden? gönderen Patrick Jane tarih 04 Şub 2017 03:22 pm
uzak olursun ona. her şeyden daha uzak. herkesten daha uzak olursun. istemezsin ama istersin işte. yakınında olup da uzak olmayı istersin.

bazen bilemezsin çünkü, neyin doğru olduğunu bilemezsin. bir şeyler kaybettikçe bilemezsin neyin doğru olduğunu. ‘en çok kaybedenler bilir.’ bunun net bir doğruluğu yoktur işte. belki de daha kaybedecek çok şeyin vardır.

ama onu kaybetmek istemezsin. bu yüzden adım da atamazsın. geri adım da atamazsın zaten, durursun işte. sadece yerinde durursun, hiçbir şey yapamadan. içinde çok şey vardır da, beklersin.

istersin... istersin de istemezsin bazen.

onu kazanmak istersin de, bir daha kaybetmek için onu bile istemezsin.

kaybettikçe daha çok istersin de, kazanmayı değil, kaybetmemeyi ister...


[ Tümünü Oku ]

 [ 323 Günce kaydı ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 58strider58, AktelCafe, Elros, halin, JunioR, karahan47, Kutadgu, Lordmuti, ubeydullahtahir_gkgz, vyslll, YitikElf
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group