Günceler • The White Tree

The White Tree


Gerçek Dünyadan Fazlasını ArayanlaraTüm zamanlar UTC + 3 saat

Günce Bağlantıları

Günce İstatistikleri
374Toplam Girdi
427Toplam Yorum

Günceleri Ara


 [ 322 Günce kaydı ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Sonraki
Kaynak En Çok Okunanlar
NES - Geyik Bölümü gönderen Lordmuti tarih 01 Ağu 2011 01:18 pm
1 out of 52 out of 53 out of 54 out of 55 out of 5
Oyunla alakalı her türlü geyiği yapabileceğiniz alan. Hani RP Dışı başlığı daha bir temiz olsun, hoş olsun, oyunu oynamayanlar "La ne diyor bunlar Hüsam?" demesinler bize :D.

Her türlü geyik serbest, Cthulhu'dan devam edebilirsiniz. Bu arada onun ismini hep yanlış yazdığımızı fark ettim, kendisinden özür diliyorum. Çarpar falan sakata gelmeyelim.

Yoğun baskı üzerine gelen büdüt: Burayı açmak Sencha'nın fikriydi :P.

100 Hacker Saldırısı ve TWT Savunması gönderen bliZZard tarih 08 Ara 2010 10:14 am
Bundan sonra forumda yer verdiğim parodilerim, aynı zamanda güncemde de yer alacak. Çoğu kişinin favori mesajı olduğunu bildiğim bu mesajı bilmeyenler için açıklayayım. 2007 sonbaharı, YalnızEfendi takma adlı bir forum zararlısı, sohbet kutumuza gelir ve troll'lüğünü yapmaya tehditler savurmaya başlar. "Biz 100 hacker biliriz, sitenizle vedalaşın" gibi laflar etmeye başladı, e tabii ben de hacker'ları şişe gibi birer birer duvardan düşürmeye başladım cevap olarak. Hackerbuster winterwolf'tan bahsedince bu olayı bir parodi olarak arpharazon'a aktarışım aşağıdaki gibidir :) :

-------------------------------------------------------------

Bahsi geçen şahsın her ne kadar öyle bir gi...

[ Tümünü Oku ]

HORUS ve **KOSTOK**'un Peşinde! gönderen bliZZard tarih 08 Ara 2010 02:46 pm
[Vakit şafak vaktidir. BFME kapanmak üzeredir. Valence, anduril ve winterwolf büyük bir arayış içindedirler. BFME'ye görkemli bir veda için oyun sona ermeden HORUS ve **KOSTOK**'u da bulmak zorundadırlar.]

Resim
anduril: "Kızıl bir güneş doğuyor. EA bir oyunu daha kapatmış olmalı. Vaktimiz daralıyor."


Resim
[Yaklaşan üyelerin sesi duyulur.]


Resim
[Üçlü saklanır. Büyük bir grup üye topluluğu ortaya çıkar.]


Resim
[Valence üyeler geçtikten sonr...

[ Tümünü Oku ]

Snitch gönderen Guevara tarih 01 May 2013 12:15 am
Merhaba herkese. Uzuuun zaman sonra bir günce fikri belirdi kafamda, sizlerle paylaşmak istediğim bir planım var. Aslında uzun süredir kafamda kurduğum bir plan ve bir fantaziden ötesi, yani uygun şartları yakalayabilirsem hayata geçireceğimden şüpheniz olmasın bu fikri. Bu nedenle sizlerin görüşleri de önemlidir, ciddi yorumlar ciddi değerlendirilir :)

İstanbul'da bir bar açma fikrim var. Güncenin başlığından da tahmin edilebileceği gibi, ismi büyük bir ihtimalle Snitch olacak. Malumunuz Harry Potter serisinde oynan, Quidditch isimli oyunda bulunan bir topun ismidir Snitch. Özel bir anlamı yok benim için bu ism...

[ Tümünü Oku ]

Toprak Savaşları - Oyun Günleri gönderen Sencha tarih 18 Haz 2012 10:36 pm
1 out of 52 out of 53 out of 54 out of 55 out of 5
Arkadaşlar burayı oyun günü ve saatlerine karar vermek için kullanalım. Herkesin uygun olduğu günleri yazmalarını rica edeceğim.

Bu hafta için eğer imkan varsa Çarşamba 20.00 ve haftasonu cumartesi veya pazar günü sabahtan akşama herhangi saatlerde oynanmasını öneriyorum. Kabul edenler ? Kabul etmeyenler ?

 [ 322 Günce kaydı ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ak Saruman, Ashitaka, axolotl, cnaberdostc, egekaan309, Gimlego14, gokdemir72, Lordmuti, refazico, sukunet
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group